Medycyna estetyczna

Dla kobiet od najdawniejszych czasów bardzo ważną rolę w ich życiu pełniła estetyka ich wyglądu. Różnie z tym wyglądem to jednak jest w różnych wypadkach.

Dla niektórych istot reprezentujących płeć piękną wygląd jest ich powodem do niezadowolenia. Kobiety w starszym wieku decydują się już często na botox, ponieważ nie mogą znieść swoich zmarszczek mimicznych, kiedy kuracja kremami nie przynosi już żadnych efektów.

Kobiety w różnym wieku decydują się na powiększanie biustu lub też jego zmniejszanie. Po zabiegu pacjentki odczuwają pozytywny wpływ na ich psychikę. Ostatnim wręcz hitem w medycynie estetycznej stało się powiększanie ust. Wszystkie panie, które do tej pory były niezadowolone z wyglądu swoich ust nie muszą się już z tym męczyć, ponieważ teraz mogą zdecydować się na zabieg, który tak niewiele kosztuje.

Co prawda efekt końcowy nie utrzymuje się zbyt długo, ale naprawdę warto spróbować. Okres rekonwalescencji trwa zazwyczaj od dwóch do trzech dni. Możliwe jest wystąpienie efektów ubocznych.

Photo by freestocks.org from Pexels

Dodaj komentarz