Misja ujędrnianie

perfect shape of beautiful female body

Wybierasz się na wakacje na plażę a twoje ciało nie widziało światła dziennego przez trzy miesiące? Oddałeś się słodyczom, pysznym obfitym daniom i leniwym porankom oraz wieczorom na kanapie zamiast regularnym ćwiczeniom i diecie? Cóż, cudów nie ma ale są balsamy ujędrniające.

Zamiast czasu na oczyszczenie, zdecyduj się na łatwą naprawę: kremy ujędrniające ciało i skórę – cudowne bicze, które rzekomo wygładzają cellulit i poprawiają wygląd skóry. Ale czy naprawdę działają? W imię mniej przysiadów i więcej sangrii przy plaży sprawdziliśmy jak jest naprawdę.

Czy one działają? – Takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet

Ogólnie rzecz biorąc, większość z nich ma charakter tymczasowy i trwa tylko kilka godzin.

Roszczenia dotyczące produktów ujędrniających często rozciągają prawdę, a większość z nich tak naprawdę nie zawiera składników, które mogą naprawdę ujędrnić lub napiąć (liftingować) skórę. Krótko mówiąc, to, co obiecują reklamy i producenci wykracza poza rzeczywiste możliwości pielęgnacji skóry.

Prawdziwe składniki ujędrniające:

Składniki których powinniśmy szukać w balsamach aby uzyskać w miarę widoczny efekt to głównie produkty zawierające przeciwutleniacze i składniki przywracające skórę. Te dwie grupy składników pomagają w obronie przed atakiem środowiska i pomagają odnowić wygląd jędrności.

Kwas hialuronowy i 3-galusan epigalokatechiny (występujący w zielonej herbacie) są świetnymi przykładami, ale istnieje wiele innych doskonałych przeciwutleniaczy i składników przywracających giętkość skórze, które mogą pomóc.

Retinol i niacynamid mogą poprawić prawie każdy aspekt Twojej skóry. Oba są przemieniającymi skórę, superbohaterami, którzy mogą rozwiązać prawie każdy możliwy problem skóry, jeśli chodzi o pojawienie się zmarszczek, utratę uczucia jędrności oraz ożywienie wyglądu pulchnej skóry, nadanie młodzieńczej elastyczności. Są to niezwykle korzystne składniki, których należy szukać.

Ujędrniające płyny i kremy, które mają trwałe korzyści, na ogół zawierają składniki takie jak retinole, miedź, peptydy, a często zawierają substancje pochłaniające wilgoć, takie jak kwas hialuronowy i gliceryna. Efekty te są zwykle trwałe.

Bądź konsekwentny!

Najważniejsze jest zachowanie spójności. Nie możesz zastosować produktu jednego dnia i oczekiwać natychmiastowych rezultatów. Jeśli starannie podchodzisz do formuł wymienionych powyżej, Twoja skóra poprawi się w miarę upływu czasu, a Ty będziesz powstrzymywać dalsze zwiotczenie w możliwym stopniu dzięki pielęgnacji skóry.

To nie jest magia i chirurgia plastyczna, więc zachowaj realistyczne oczekiwania, ale naprawdę możesz poprawić swoją skórę.

Dodaj komentarz