Makijaż permanentny ust

pexels-photo-922536

Żadna szminka czy konturówka nie może się równać trwałością i wygodą z makijażem permanentnym. Rodzaj tymczasowego tatuażu utrzymuje swój efekt przez kilka lat, dzięki czemu można zaoszczędzić mnóstwo czasu i środków na codziennym malowaniu się.

Makijaż permanentny ust i brwi to najczęściej wykonywane zabiegi. Możliwe jest też wykonanie linii na granicy rzęs, a ostatnio zapanowała moda na sztuczne piegi.

Makijaż permanentny ust wskazany jest szczególnie dla osób, które mają wargi małe i niesymetryczne – odpowiednio poprowadzony kontur może je skorygować. Warto też decydować się na taki zabieg, kiedy kontur ust z wiekiem staje się mniej wyraźny. Ale jest to też rozwiązanie dla osób młodych, dynamicznych i żyjących w biegu, które chcą zawsze dobrze wyglądać, ale najchętniej nie poświęcałyby na to zbyt dużo czasu.

Dobrze wykonany makijaż permanentny ust powinien podkreślać i poprawiać naturalną urodę. Kolor powinien być zbliżony do naturalnego odcienia warg, tak aby ten makijaż był odpowiedni w każdej sytuacji.

Photo by Oleg Magni from Pexels