Makijaż permanentny. Warto?

Makeup

Rosnącą popularnością w ostatnim czasie cieszy się makijaż permanentny. Po przedłużaniu rzęs naturalną konserwacją jest, że osoby, w których zasięgu możliwości jest taki zabieg, chcą mieć również zawsze idealne bez codziennego malowania brwi.

Stosuje się również permanentny makijaż powiek – kreski na linii rzęs – oraz ust, a obecnie to sposób na… urocze piegi, jeśli nie dała na ich natura.
Makijaż permanentny działa jak podobnie jak tatuaż: w czasie zabiegu barwnik jest wprowadzany w skórę. Jest on jednak umiejscowiony płycej, a trwałość efektów to kilka lat. Jego zastosowanie pozwala poprawić wygląd naturalnie rzadkich i zbyt jasnych brwi, skorygować lekką asymetrię ust i nadać im wyraźniejszy kontur oraz lekko wzmocnić naturalny kolor.

Tak samo stworzy wrażenie gęstszych i ciemniejszych rzęs, jeśli zdecydujemy się na cienkie kreski u ich nasady. Permanentny makijaż pozwala wyglądać pięknie w każdych okolicznościach i pozwala zaoszczędzić czas rano.

Decydują się na niego osoby, które mają swój nieodłączny, charakterystyczny, prosty makijaż i chcą nie musieć wykonywać go co rano.