Makijaż permanentny

model-face-beautiful-black-and-white-407035

Ile przeciętna kobieta potrafi spędzić każdego poranka przed lustrem robiąc sobie makijaż powszedni? Niestety są i takie kobiety, których pobyt w łazience należy liczyć w godzinach. Makijaż permanentny oszczędza czas każdego dnia.

Jest odporny, pomijając słońce, chyba na wszystko. To 5-7 lat dużej wygody na kobiety. Proponowane przez specjalistów w tej dziedzinie makijaże są bardzo delikatne, z racji chociażby takiej, że makijaż długotrwały mógłby się szybko znudzić.

Fachowcy dążą do tego, aby ludzie bliscy i napotkani przypadkowo zwracali uwagę na piękną kobietę, a nie na ekstrawagancki makijaż, stylizowany np. na egipską księżniczkę. Wszystkie zabiegi w Polsce wykonywane są w pomieszczeniach w pełni sterylnych, a wszystkie urządzenia do makijażu spełniają wszystkie europejskie wymogi.

Po zabiegu czyli wszczepieniu pigmentu na kilka godzin występuje poczerwienienie i na góra dwa dni opuchlizna, krwawienie nie występuje. Takie zabiegi są raczej bezbolesne, ale to zależy od rodzaju skóry każdego z klientów.