Nowe trendy lakierowe

Stylish trendy purple female manicure

Biorąc pod uwagę niezliczone, niedrogie produkty do majsterkowania na półkach (lakiery w długopisie, odklejane lakiery), nic dziwnego, że niektóre kobiety pomijają manicure. Teraz salony podnoszą poprzeczkę, obiecując „trwały” połysk – odporne na wióry miękkie żelowe powłoki i klejące się jak folia kleje gwarantują, że pozostaną idealne przez tygodnie dłużej niż zwykłe kombinacje bazy, koloru i lakieru nawierzchniowego.

Te superpolerowane pasty kradną technologię z bardzo złośliwych „akryli”, tradycyjnych fałszywych paznokci wykonanych z lepkiej żywicy, które, choć ultraładne, są zbyt brzydkie i grube, aby przejść tak naturalnie.

Trwałe lakiery (zwane również „miękkimi żelami” lub „polerowaniem nasączonym”), cieńsze reinkarnacje tej pasty akrylowej, są tak giętkie jak zwykła farba, ale podobnie jak akryle, po związaniu światłem ultrafioletowym tworzą trwałe wiązanie z gwoździem, który się nie łamie. Ponadto „mogą faktycznie pomóc niektórym kobietom wyhodować paznokcie, zapewniając ochronę”.

Jeśli Twoje wykończenie straci połysk lub zmęczysz się kolorem, na miękki żel można nałożyć regularny połysk. W zależności od tego, jak szybko rosną twoje paznokcie, co kilka tygodni będziesz musiała wracać do salonu po „wypełnienia”, korektę koloru, aby odcień był także w obszarze nowego wzrostu. I podobnie jak tradycyjne lakiery, te trwałe lakiery (które kosztują w górę 40 zł za jeden manicure) mają tęczową barwę.

Nowe żele Axxium Soak-Off firmy O. P.I. są dostępne w najpopularniejszych odcieniach marki, w tym w rosyjskiej marynarce wojennej i ciemnofioletowym Lincoln Park After Dark, umożliwiając tymczasowe uzupełnienie miękkich żeli w domu. Calgel, popularna marka w Japonii i Europie, ma 84 konfigurowalne kolory. Aby rozpuścić twarde formuły żelowe, klienci moczą paznokcie w silnym rozpuszczalniku na bazie acetonu przez 15 do 20 minut.

Jednak ci, którzy chcą megawatowego manicure, są już uzależnieni od Minx, giętkiego filmu, który występuje w 165 odmianach, w tym złotych ćwiekach i wysoce odblaskowej srebrnej błyskawicy (styl wybierany przez Beyoncé Knowles i Blake Lively).

Jeden z pracowników ELLE opisał manicure Minx jako „stopioną folię” na paznokciach. Aplikacja, która trwa około 10 dni i kosztuje od 45 do 60 dolarów, zajmuje o połowę mniej czasu niż zwykłe malowanie – technik przykleja wzory do paznokci pod lampą termiczną, bez ryzyka rozmazywania. Ich usunięcie jest jeszcze łatwiejsze – wystarczy bezpośredni wybuch za pomocą suszarki do włosów.