Podkłady dla cer wymagających krycia

Cosmetic liquid foundation for make up on white background

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z okazjonalnym pryszczem, czy ciągłym atakiem trądziku, możesz być pewien jednej rzeczy: niewłaściwy podkład może sprawić, że twoje wybuchy będą wyglądać sto razy gorzej.

Jasne, możesz spocząć na pierwszym podkładzie z pełnym zakryciem, który znajdziesz w nadziei na zminimalizowanie zaczerwienień, guzków i ciemnych śladów (chociaż, powiadam, pozwól swojej naturalnej skórze zabłysnąć swobodnie w całej jej pięknej chwale), albo możesz może użyć jednego z sprawdzonych podkładów dla skóry ze skłonnością do trądziku.

1. Odcień skóry Lune + Aster Real Glow

Jeśli nienawidzisz uczucia silnego makijażu na twarzy, musisz wypróbować ten lekki podkład. Kilka pomp zapewnia prześwit od średniego do cieższego który dosłownie wydaje się niczym na skórze. Mieszaj cienką warstwę palcami, a następnie dodaj kilka kropli na brodzie i czole, gdzie zwykle jest więcej wyprysków.

2. Estée Lauder Double Wear Light Soft Matte Hydra Makeup

Problem z nadmiernie matującymi podkładami? Mogą sprawić, że Twoja skóra będzie bardziej olejna i bardziej podatna na wypryski. Dlaczego? Często wysychają robiąc piekło na twarzy, co może doprowadzić do nadmiernego wydzielania sebum, pozostawiając tłustą, nagłą sytuację. Zamiast tego wybierz matującą formułę zawierającą nawilżacze, takie jak kwas hialuronowy i gliceryna, jak ten od Estée Lauder.

3. MAC Cosmetics Pro Longwear Nourishing Wodoodporny podkład

Pot, wilgotność, wiele godzin.. ten płynny podkład wytrzyma wszystko. Formuła średniego do pełnego pokrycia jest całkowicie wodoodporna i utrzymuje się przez 36 godzin (nie dlatego, że powinieneś pozostawić ją na tak długo, ale nadal, całkiem niesamowicie), więc nie musisz się martwić, że ześlizgnie się z twarzy podczas dnia.

4. BareMinerals Skazy Rescue Oczyszczający skórę sypki proszek

Kiedy myślisz „podkład w proszku”, prawdopodobnie myślisz, że jest ciężki i kruchy. Jednak nie ta formuła składników mineralnych. Nie tylko zapewnia pełne pokrycie, ale także jest lekki i oddychający na skórze, dzięki czemu nie poczujesz się obciążony. Formuła zawiera również 0, 5 procent kwasu salicylowego, aby ograniczyć produkcję oleju i białka owsa, aby uspokoić podrażnioną skórę.