Najlepszy puder sypki?

Bronzer to face contouring or creating tanned look

Miliony kobiet na całym świecie się malują. Makijaż nie tylko poprawia nasz wygląd, ale przede wszystkim dodaje nam pewności siebie oraz podkreśla nasz urok.

W sklepach z kosmetykami możemy zakupić wiele marek, które jednak nie do końca sprawdzają się w swojej roli. W tym tekście skupimy się jednak na pudrze sypkim. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaki puder dla siebie wybrać, to zapraszam do czytania!

Puder sypki – zawiera małe, matujące drobinki, które idealnie wtapiają się w nasz naturalny kolor skóry. Tak powinno być, jednak nie zawsze tak jest. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że wiele kobiet wybiera nieodpowiedni kolor pudru sypkiego, który niestety nie pasuje do ich naturalnego koloru skóry. Dlatego tak wiele kobiet, ma wiele nieprzyjemnych wspomnień związanych z pudrem sypkim.

Przed zakupem pudru warto dopasować odpowiedni kolor pudru, który będzie jak najbliższy naszemu naturalnemu kolorowi skóry.

Istnieją jeszcze pudry transparentne, które posiadają składniki matujące. Składniki te są praktycznie bezbarwne, więc niewidoczne dla oka.

Przy zakupie pudru transparentnego należy koniecznie pamiętać o tym, aby wybrany przez nas puder się nie osypywał. Puder transparentny pasuje właściwie do każdego rodzaju cery oraz koloru, więc śmiało może sprawić sobie go każda z nas.


Zobacz w sklepie: naturalne kosmetyki do cery dojrzałej


Puder ryżowy polecany jest głównie kobietom o cerze tłustej i mieszanej. Puder ten odróżnia się intensywnością białego koloru. Po nałożeniu go na twarz – nie widać żadnych białych oznak, więc pozostaje transparentny. Dodatkowo jest lekki i nie utrudnia pracy porom.

Puder mineralny jest kosmetykiem o właściwościach odżywczych, więc bardzo korzystnie wpływa na wygląd twarzy. Jego skład jest naturalny, a co za tym idzie – jest szczególnie dopasowany i polecany osobom o różnych problemach z cerą, na przykład z trądzikiem lub cerą wrażliwą.

Dodatkowymi elementami, na które można zwrócić uwagę przy zakupie najlepszego sypkiego pudru, to :

  • dobre przyczepianie do pędzla,
  • brak pylenia,
  • nie powoduje zbyt dużego błyszczenia się twarzy,
  • wygodne i atrakcyjne opakowanie.

Dodaj komentarz